8. ročník memoriálu Michala Pětroše

Zdravím vás všechny!

zatím poslední, 8. ročník memoriálu Michala Pětroše máme za sebou. A i když nebylo úplně nejtepleji a občas spadla nějaká ta kapka, ba i mnoho kapek, myslím, že i letos se memoriál vydařil.

Vždycky jsme si říkali, že nám Majkl tam nahoře počasí hlídá, a že to vyjde. Letos si na nás Majkl připravil menší zkoušku. A to, jestli se závodu zúčastníme, když počasí nebude úplně ideální. No a my jsme přišli! A ve velké síle! A vydrželi do pozdních chladných večerních hodin.

A hlavně, hlavně jsme za tento rok vybrali rekordní sumu. 400 000 korun českých budeme letos posílat na konto mobilního hospice Ondrášek. Jsou to peníze za startovné, které jste zaplatili za letošní memoriál, finance vybrané za vstupenky na představení Šašek a syn divadla Bolka Polívky, jehož charitativní vystoupení zprostředkoval JUDr. Pavel Müller, a také za pravidelné měsíční dary nebo jednorázové platby, které jste zaplatili na účet našeho sdružení Běžím s Majklem.

Stále si myslíme, že peníze si našly tu správnou cestu, a že hospicová péče je potřebná a důležitá.

Ale jak už bylo zmíněno mnohokrát – nic z toho bychom nemohli dělat bez vás! Bez sponzorů, podporovatelů, drobných dárců, nadací, pořadatelů, známých, kamarádů, rodičů, kteří situaci vnímají stejně jako my a rádi přiloží ruku k dílu nebo pomohou finančně.

A protože se nám podařilo vybrat dost peněz a pomoci tak dobré věci a zatím stále cítíme i podporu vás, závodníků, můžeme slíbit, že bude po osmém ročníku následovat i ročník devátý!

Pokud uvažujete o tom, že se příští rok memoriálu zúčastníte, můžete začít podporovat hospic měsíční splátkou nejméně 100,- Kč na účet Běžím s Majklem (č. účtu 257632708/0300) a máte tak příští rok startovné zdarma. A to se vyplatí! Budeme také rádi za jakýkoliv jednorázový dar. Samozřejmě všechny finance opět předáme hospici.

Mějte se krásně, těšte se, my se taky těšíme! Nejpozději v sobotu 3. 10. 2020 v Hošťálkovicích!

 

David Koudelka

4 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You Might Also Like