6. ročník memoriálu Michala Pětroše je za námi

Ahoj,

další, již 6. ročník memoriálu Michala Pětroše máme za sebou. A myslím, že i letos se zdařil. Nikdo se nám nějak těžce nezranil, počasí přálo, areál jsme vrátili v pořádku a hlavně – předali jsme opět peníze mobilnímu hospici Ondrášek. Letos jsme i s financemi sesbíranými pomocí nadace ČEZ a její aplikace EPP odevzdali 316.150 Kč,- a celkově od roku 2012, kdy se konal první ročník memoriálu 1.584.714,- Kč!!! (včetně 580.000,- vybraných pomocí aplikace EPP).

Myslíme si, že peníze si našly tu správnou cestu, a že hospicová péče je potřebná a důležitá.

Nic z toho bychom ale nemohli dělat bez Vás. Děkujeme Vám všem, kteří jste se závodu účastnili aktivně, nebo se přišli jen tak podívat a podpořit nás. Děkujeme těm, kteří na závodě nebyli a přitom poslali peníze, které jsme předali Ondrášku nebo nás podpořili jinak. Děkujeme dobrovolníkům a spolupořadatelům za pomoc. Děkujeme sponzorům, bez kterých bychom takový závod nemohli uspořádat.

Dostáváme od Vás reakce – a to veskrze kladné – a vězte, že jsme za ně velice rádi. Že právě Vaše kladná hodnocení jsou pro nás tím, co nás žene dál a výš. Že jsou právě tím stimulem, který nás nutí prohlásit: ano, příští rok uspořádáme memoriál Michala Pětroše znovu!

Jedno z poděkování, kterého si velice vážím, bych zde rád citoval:

„Koudy, já Tě zdravím srdečně.

Máme za sebou další ročník MMP a já opět musím ocenit jeho kvalitu. Zatím mám letos za sebou osmatřicet různých závodů a až budu po Novém roce sestavovat top 10, opět bude akce synků a děvuch z Hošťálkovic na předním místě, to už je jasné fčil. Já i moje drahá, Babka Velitelka, oceňujeme to, jak bravurně, zdánlivě lehce a s nadšením zvládáte organizaci akce. Strávili jsme s vámi příjemný den a za to všem, kdo se na jeho kvalitě podíleli upřímně děkujeme.

Sportu zdar!!! Dědek Beskydský a Babka Velitelka“

Pokud byste se chtěli příští rok zúčastnit a nestarat se o placení startovného, máte velkou šanci. Stačí od listopadu pravidelně měsíčně přispívat na konto spolku Běžím s Majklem (č. účtu 257632708/0300) nejméně 100,- Kč a příští rok máte startovné zdarma. Budeme také rádi za jakýkoliv jednorázový dar. Samozřejmě všechny finance opět předáme hospici.

A jedna důležitá informace na závěr: 7. ročník memoriálu Michala Pětroše se bude konat v sobotu 6. října 2018 opět samozřejmě v Hošťálkovicích.

Mějte se krásně, mějte se rádi a těším se na shledanou.

 

David Koudelka

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You Might Also Like